Prenatal duo – kiedy stosować?

Życie dziecka w łonie matki to szczególny czas, kiedy powstają i rozwijają się podstawowe układy i procesy w ciele. Kształtowany jest układ nerwowy, kostny, trawienny, krwiotwórczy i inne. W tym szczególnym czasie bardzo ważna jest podaż najważniejszych witamin i składników odżywczych, dzięki którym rozwój dziecka będzie przebiegał prawidłowo.

Suplementacja w ciąży


W trakcie ciąży zapotrzebowanie na niektóre witaminy znacząco wzrasta. Warto wtedy zastosować suplement Prenatal duo https://www.aptekagalen.pl/prenatal-duo-30tbl-60kaps – zestaw witamin i minerałów dedykowanych kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Prenatal duo to bezpieczny, sprawdzony i przebadany suplement wydawany bez recepty, który zalecany jest kobiet zwłaszcza w drugim i trzecim trymestrze ciąży.
Zawiera on w swym składzie szereg ważnych składników niezbędnych zarówno dla dobrej kondycji matki jak i rozwoju płodu. Prenatal duo w swym składzie zawiera witaminę D, która jest odpowiedzialna za układ kostny dziecka czy witaminy z grupy B, które odgrywają rolę w prawidłowym podziale komórkowym. Zawarta w prenatal duo cholina wspomaga rozwój układu nerwowego, a jod w połączeniu z selenem gwarantuje prawidłowe działanie tarczycy, która nazywana jest sterem całego organizmu.
Prenatal duo należy przyjmować zgodnie z zaleceniami i nie przekraczać dziennej dawki. To suplement diety, który nie zastąpi zdrowego, zbilansowanego jadłospisu i prawidłowego stylu życia czy nawyków dnia codziennego. Przed przyjmowaniem Prenatal duo warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Comments are closed.