Dobra terapia depigmentacyjna

Przebarwienia pojawiają się bardzo często na skórze. Niestety, ale nie jest to dobra wiadomość, ponieważ wiele osób ma z tego powodu kompleksy. Na szczęście, pomocna w tej kwestii okazać się dobra terapia depigmentacyjna, na jaką można zapisać się w instytucie medycyny estetycznej. Na czym ona polega? Czy każda osoba będzie mogła z niej skorzystać? Oto kilka słów wyjaśnienia.

Na czym polega cosmelan?

Medycyna estetyczna opiera się nie tylko na nowoczesnych urządzeniach, ale również na kosmetykach, których zadaniem jest zahamowanie tyrozynazy, jaka to odpowiedzialna jest za formację melaminy. Tego typu preparaty kosmetycznego wykorzystywane są podczas zabiegu. Dzięki temu skutecznie będzie można pozbyć się plam barwinkowych. Na co jeszcze można liczyć? Że cosmelan dermamelan Białystok (https://drstawowska.pl/cosmelan-dermamelan,75.html) przywróci gładkość i jędrność skórze. Z zabiegu mogą korzystać wszystkie osoby – bez względu na wiek. W szczególności powinny jednak o tym pomyśleć osoby, jakie na co dzień mają do czynienia z cerą tłustą i mieszaną. Dzięki temu będzie można wyregulować również poziom produkcji łoju w skórze.

Wskazania i przeciwwskazania

Warto jednak nieco dłużej zatrzymać się nad wskazaniami do wykonania takiego zabiegu. Otóż mowa tutaj m.in. o osobach, jakie mają na co dzień do czynienia z przebarwieniami skóry o różnej etiologii, a także lokalizacji. Ludzie, którzy mają do czynienia z nadmierną ilością piegów, plamami starczymi, czy też ze skórą łojotokową, również mogą skorzystać z dermamelan. Z kolei panie w ciąży, wykonujące depilację laserową, zwykłą depilację, niedawno się opalały, powinny zrezygnować na chwilę z tego zabiegu. Do przeciwwskazań zalicza się również opryszczkę w fazie aktywnej, czy też aktywne stany zapalne, niedawno odbyty zabieg peelingu chemicznego, itd.

Comments are closed.