Nasiona Marihuany – jakość i dobra cena

Dlaczego warto nas odwiedzić?


Nasza oferta zawiera dużą różnorodność odmian, dzięki czemu na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie. Nasiona, które oferuje nasz sklep pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych dostawców, dlatego możesz mieć pewność, że do Twojej kolekcji trafią wyłącznie najlepszej jakości, wyselekcjonowane okazy. Nasz sklep posiada przystępne ceny oraz atrakcyjne rabaty przy zakupie większej ilości sztuk. Znajdziesz pełną listę odmian nasion, które możesz zakupić w naszym sklepie internetowym.

Co cechuje nasze odmiany?

Nasiona są feminizowane, oznacza to, że w sprzedaży posiadamy nasiona żeńskie, które gwarantują  plon najlepszej jakości.
Wyrastają z nich największe topy o pożądanych cechach. Wybierając odmianę dla siebie na stronie xyz znajduje się wygodna lista odmian wraz z cechami, dzięki czemu od razu wiesz, które nasiona pasują do Twojej kolekcji. 
W sprzedaży posiadamy nasiona odmiany White Widow, która znana jest z dobrej jakości, dużych topów. Jest to odmiana bardzo ceniona hodowców i łatwa w uprawie. Charakteryzuje się mocnym żywicznym zapachem oraz wysoką zawartością THC.

Nasze nasiona nie zawierają THC, dlatego ich posiadane jest w pełni legalne w Polsce.
Notka prawna
Bardzo trudno mówić o nasionach nie mówiąc o uprawie, dlatego też na stronie naszego sklepu znajdziesz informacje o cechach uprawy nasion konopii. Trzeba jednak pamiętać, że zarówno wysiew jak i uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna. W większości krajów Unii europejskiej nie wolno hodować konopii indyjskich. Dlatego przestrzegamy, że nie należy wysiewać nasion w domu. Nasz sklep oferuje wyłącznie nasiona marihuany dla kolekcjonerów. Zapraszamy do skorzystania z naszych nasion w celu wzbogacenia swojej kolekcji, nie wysiewu. Nasz sklep nie oferuje sprzedaży topów marihuany, zajmujemy się wyłącznie nasionami.

Comments are closed.