Profesjonalna chirurgia onkologiczna w Białymstoku

Chirurgia onkologiczna to jeden z najskuteczniejszych sposobów leczenia chorób nowotworowych. Choć rak cały czas stanowi drugą najczęstszą przyczynę zgonów w naszym kraju, należy pamiętać, że jak najszybsze wykrycie choroby i podjęcie stosownych działań często prowadzi do całkowitego powrotu do zdrowia pacjenta.

Centrum Medyczne Medrex oferuje szeroki pakiet profesjonalnych i w pełni bezpiecznych zabiegów w tym zakresie. Chirurgia onkologiczna Białystok uwzględnia również fachowe i kompleksowe konsultacje u specjalisty, a także szereg profesjonalnych badań, jak m.in. dermatoskopię znamion czy badanie histopatologiczne.

W ofercie placówki znajdują się również podstawowe zabiegi chirurgiczne, jak proste wycięcie węzła chłonnego czy biopsja skóry/tkanki podskórnej, która może skutecznie pomóc w prawidłowym rozpoznaniu choroby. Przeprowadzane przez wykwalifikowany personel zabiegi z zakresu chirurgii onkologicznej uwzględniają także miejscowe wycinanie nowotworów skóry – w tym z plastyką – oraz fachowe wycinanie tłuszczaków, kaszaków czy włókniaków. Elektrokoagulacja zmian skóry oraz polipectomia, czyli wprawne usuwanie polipów, stanowią integralną część zabiegów wykonywanych w ramach chirurgii onkologicznej w Białymstoku. Szeroki wachlarz oferowanych usług uzupełnia zakładanie i zdejmowanie szwów oraz zmiana opatrunku dużego i zmiana opatrunku do 10 gazików.

W trosce o zapewnienie najwyższego poziomu realizowanych zadań, pacjenci udający się na konsultację do specjalisty chirurgii onkologicznej, proszeni są o zabranie ze sobą pełnej dokumentacji medycznej, w tym wyników wykonanych dotąd badań.

Comments are closed.