Skuteczna uprawa Indoor marihuana – co wybrać do małych, a co do dużych pomieszczeń?

Wybór odpowiedniego szczepu ma absolutne znaczenie w sukcesie i satysfakcji z prowadzonej uprawy. Nie jest tylko ważne to, aby roślina istniała, ale też jak będzie się zachowywała we wszystkich fazach wzrostu. Może zakwitnąć, ale okaże się, że jej jakość pozostawia wiele do życzenia. Aby temu zapobiec warto wybierać sprawdzone Ziarna marihuany indoor. Co zrobić, aby zagwarantować sobie wysokiej jakości plony?

Jak wybrać konopię, która będzie uprawiana w pomieszczeniu?

ziarna marihuany indoor

Pierwszą rzeczą którą należy wziąć pod uwagę jest wysokość, którą osiągnie roślina. Marihuana indoor powinna wykiełkować, a następnie zacząć przypominać krzak, który powinien osiągnąć wysokość nieprzekraczającą 130 cm. Najniższą polecaną odmianą przez zawodowych hodowców jest wedding gelato kropka ta roślina osiągnie jedynie 70 cm a w najwyższym wypadku 100 cm. Nieco wyższa jest roślina special kush 1 – mamy tutaj do czynienia z rośliną indica, której wzrost da się utrzymać na poziomie 70 czy 80 cm. Jeśli nie przeszkadza nam coś wyższego, northern light będący stuprocentową indicą, w warunkach kontrolowanych może osiągnąć wzrost maksymalnie 150 cm.

Drugi ważny czynnik jeżeli chodzi o Indoor marihuana

Indoor marihuana powinna być wybrana w taki sposób, aby zapewnić odpowiedni plon. Rośliny hodowane w pomieszczeniach mogą osiągać plony na poziomie 400 do 500 g na metr kwadratowy. Wyjątkowe odmiany mogą osiągać do 650 g na metr kwadratowy. Wszystkie z nich z reguły są dostarczane w najwyższej jakości, dzięki czemu poziom THC niezależnie od odmiany jest na wysokim poziomie. Dostępne są również odmiany CBD w sklepach. Posiadanie nasion jest legalne, jednak ich uprawa już nie.

Comments are closed.