Wysoka jakość nasion marihuany

Początkujący growerzy stają przed dylematem odnośnie tego, jakie nasiona marihuany wybrać. Rośliny zawsze są żeńskie, a nasiona feminizowane. W Polsce uprawa jest nielegalna. W krajach, gdzie jest to legalne, odbiorcy korzystają z uprawy indoor lub oudoor. Na uznanie zasługują też automatyczne nasiona, które bardzo szybko rosną i dają spore plony. Jak wybrać dobre jakościowo nasiona? Co oferuje rynek? O czym muszą pamiętać growerzy?

Nasiona marihuany feminizowane

Istnieje wiele odmian marihuany, które cieszą się ogromnym uznaniem na rynkach światowych.  jednym dominuje sativa, a w innych indica. To z kolei sprawia, że szczepy mają określone działanie. Mogą pobudzać i dodawać energii lub rozleniwiać, a nawet usypiać. Nie bez znaczenia jest fakt, że wiele odmian pozwala zwalczyć bezsenność, stres, dolegliwości bólowe, depresję i stany lękowe. Dla każdego growera z pewnością liczy się wysoka jakość nasion. Następnie trzeba zastanowić się, jaka metoda uprawy będzie najlepsza dla danej rośliny. 

nasiona marihuany feminizowane

Uprawa dla początkujących

Początkujące osoby bardzo często sięgają po uprawę outdoor. Nasiona tego typu dobrze radzą sobie ze zmiennymi warunkami otoczenia. Odbiorca zyskuje komfort przebywania na zewnątrz i doglądania wzrostu roślin. Ponadto, można liczyć na nieograniczony dostęp do światła słonecznego i wody deszczowej. Wiele odmian wymaga mocno nasłonecznionego klimatu. Nasiona marihuany feminizowane pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów, którzy działają na rynku już od wielu lat. 

Comments are closed.