Bramka do dezynfekcji – co trzeba wiedzieć?

Jeszcze kilka lat temu na rynku dostępne były jedynie bramki do dezynfekcji pojazdów. W dzisiejszych czasach coraz większą popularność zyskują bramki do dezynfekcji ludzi.

Jakie największe atuty?

Bramka do dezynfekcji (sprawdź) działa bardzo szybko i co najważniejsze jest dokładna. Oprysk odbywa się zawsze czystym roztworem dezynfekującym. Nowoczesne bramki są bardzo łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu z ich olbrzymiego dobrodziejstwa można skorzystać praktycznie w każdym miejscu.

Bramki do dezynfekcji rąk

W ostatnim czasie bardzo dużą popularność zdobywają także bramki do dezynfekcji rąk. Po włożeniu dłoni do specjalnego otworu automatycznie uruchamia się natrysk płynu dezynfekującego. Większość modeli zintegrowanych jest bezpośrednio z mechanizmami blokującymi przejście.

Gdzie można kupić bramkę do dezynfekcji?

Największy wybór jest oczywiście w sprawdzonych sklepach internetowych. Wysokiej jakości sprzęt od renomowanego producenta można kupić już od 300zł. Profesjonalna bramka do dezynfekcji doskonale sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach użyteczności publicznej, ale również w biurach i zakładach pracy. W dużej mierze to właśnie dzięki tym prostym urządzeniom, można ograniczyć ryzyko zarażenia się wirusem. Aby bramka do dezynfekcji spełniała swoje podstawowe zadania należy postawić także na odpowiednie środki do dezynfekcji. Na własnym zdrowiu nigdy nie warto oszczędzać, dlatego też najlepiej postawić na sprawdzone rozwiązania od renomowanych producentów.

Comments are closed.