Czym cechuje się Zkittlez?

Dosyć nową odmianą konopi indyjskich jest Zkittlez. Praktycznie każdy z nas zna kolorowe reklamy, które kończyły się hasłem – Posmakuj Tęczę. Drażetki dawał wiele radości i całkiem nowe doznania smakowe. Teraz dorosłe osoby sięgają po amerykańską odmianę Zkittlez, która cieszy się coraz większa popularnością na światowych rynkach. Co warto wiedzieć o tej odmianie? Jak wygląda historia Zkittlez? Dlaczego ta odmiana jest tak popularna?

Kilka słów o nasionach konopi indyjskich

zkittlez

Pamiętajmy o tym, że nasiona nie mają THC. W naszym kraju nie jest możliwa taka uprawa, gdyż jest to niedozwolone. Nie ma czegoś takiego, jak hodowla lub uprawa do kolekcjonerskich celów. Nie zakupimy topów marihuany w sklepie. Trudno jest mówić o nasionach, nie wspominając o uprawie. Faktem jest, że rośliny są zawsze feminizowane, a nasiona żeńskie. W krajach, gdzie jest to legalne, coraz większym uznaniem cieszy się odmiana Zkittlez. Warto dowiedzieć się, jak powstała ta roślina i czym się wyróżnia. 

Zkittlez

Warto zauważyć, że historia powstania tej odmiany jest dosyć skomplikowana. Pierwszy raz odmiana pojawiła się na rynku w USA, w roku 2013. Została wypuszczona pod marką Dying Breed Seeds. W tamtym czasie nie była to osobna firma nasion, lecz projekt. Aktualnie przedsiębiorstwo cały czas się rozwija i oferuje wiele ciekawych rozwiązań na światowych rynkach. Co ciekawe, na początku 2014 roku firma PlatinumSeeds wypuściła taką samą odmianę na rynek. Zkittlez jest owocem współpracy wielu breederów. Jedną z najsłynniejszych osób w tym wypadku jest Terp Hogz, związany z firmą PlatinumSeeds. Głównymi breederami tego projektu byli Terp Hogz i Shiloh Masive. Od tamtego czasu Zkittlez podbija serca growerów na światowych rynkach. 

Istnieje wiele odmian marihuany, jakie są popularne w krajach, gdzie jest to legalne. Growerzy mogą wybrać uprawę w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Wiele zależy od pogodowych warunkach, otoczenia, potrzeb rośliny i doświadczenia danej osoby. Faktem jest, że szeroki wybór nasion daje wiele możliwości. 

Comments are closed.