Lipidcell w walce o piękną skórę

Lipidcell to suplement diety, który pozwala uzyskać piękną, zdrową i promienną cerę. Jego skład to aktywne substancje, takie jak ceramidy, skwalen, witaminy A i E, połączone w bardzo nowatorski sposób. Składniki te pomagają utrzymać równowagę lipidową. Dzięki płaszczowi lipidowemu możliwe jest maksymalne nawilżenie i odżywienie skóry, a także ochrona jej przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Należy przyjmować nie więcej niż dwie tabletki dziennie.

Dla kogo przeznaczony jest preparat Lipidcell?

Ten suplement diety przeznaczony jest dla każdego, kto ma skórę atopową lub suchą i kto boi się oznak starzenia. Przyda się on na pewno każdemu, kto nie ma czasu na nakładanie balsamów i komu zależy na promiennym, zdrowym wyglądzie.

Jak działają składniki Lipidcella?

Lipidcell https://www.aptekagalen.pl/lipidcell-60kaps jako nowoczesny kosmetyk dociera do najgłębszej warstwy skóry i tkanki podskórnej. Składa się on z kombinacji czterech aktywnych składników. Pierwszy z nich to ceramosides. Jest to najlepsze źródło fitoceramidów, przeznaczonych dla skóry. Pomaga w przywróceniu normalnego funkcjonowania naturalnej bariery ochronnej skóry, odpowiada także za przywrócenie jej naturalnego nawilżenia.
Skwalen to kolejny składnik, który jest składnikiem płaszcza lipidowego. Jest naturalnym emolientem. A ponieważ skóra wraz z wiekiem starzeje się i odwadnia, dlatego warto ją wspomóc preparatem ze skwalenem.
Kolejnym składnikiem są witaminy A i E, które są bardzo ważne dla skóry i wpływają na prawidłowy stan jej i błon śluzowych.

Comments are closed.