Nasiona Marihuany Power Plant

Odmiana Power Plant, wprowadzona w 1997 roku, odniosła natychmiastowy sukces na rynku. Jest to odmiana marihuany dająca wysokie plony i bardzo stabilna. Power Plant jest odmianą z dominacją Sativy pochodzącą z Południowej Afryki, a oryginalna wersja jest dostępna tylko w niewielu sklepach. Nadaje się do uprawy w pomieszczeniach, szklarniach i na zewnątrz. Może również dobrze rosnąć w klimacie śródziemnomorskim.

Informacje o nasionach Power plant

power plant

Do dziś można ją znaleźć w wielu holenderskich kawiarniach. Jego przodkowie pochodzili z Afryki Południowej. Jest łatwa w uprawie i daje dobre zbiory smacznych, silnie działających szyszek. Jeśli kiedykolwiek byłeś w holenderskim coffeeshopie od 1997 roku do dziś, mogłeś się na nią natknąć, a podróż do Holandii mogła być jeszcze przyjemniejsza dzięki Power Plant.

Biorąc pod uwagę popularność tej odmiany, nie jest zaskoczeniem, że w końcu wprowadzamy automatycznie kwitnącą odmianę „królowej coffeeshopów” dla czcigodnej publiczności!

Stosunek masy pąków do masy liści jest bardzo atrakcyjny, a plony są obfite. Dlatego też odmiana ta jest szczególnie popularna wśród producentów komercyjnych.

Wydajność nasion Power plant

Wydajność wynosi 500-600 g/m². Jest bardzo popularna wśród hodowców uprawiających konopie w celach relaksacyjnych lub leczniczych i pozostaje czystą, odporną odmianą o doskonałej i zasłużonej reputacji.

Kiedy Power Plant pojawił się na rynku, każdy bar chciał go mieć w swoim menu. Również do dziś można ją znaleźć w holenderskich barach. Power Plant ma wysoką zawartość THC, bardzo silny dotyk palacza, świeży aromat, łagodną jakość dymu i słodki smak. Czas kwitnienia przy uprawie indoor wynosi 8-10 tygodni.

 

Comments are closed.