Valinger – jak działa?

Valinger to produkt leczniczy, który jest przeznaczony do stosowania u mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Zaburzenia te dotyczą niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu, jaki jest potrzebny do odbycia aktu seksualnego. Aby produkt zadziałał prawidłowo, niezbędna jest stymulacja seksualna. Jaki skład ma preparat? Z czym wiąże się dawkowanie?

Valinger

Valinger w formie tabletek zawiera w składzie syldenafil w postaci cytrynianiu syldenafilu. Zalecana dawka to 50 mg, co przyjmuje się w zależności od potrzeb, na około godzinę przed planowanym zbliżeniem z partnerką. Pamiętajmy o tym, że dawkę można zwiększyć lub zmniejszyć, w zależności od skuteczności i tolerancji wyrobu. Lek Valinger działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w penisie. Dochodzi do napływu krwi do prącia w trakcie pobudzenia seksualnego. Niezwykle ważne jest to, że tabletki pomagają mężczyźnie osiągnąć erekcję jedynie pod warunkiem aktywności seksualnej. 

Zastosowanie leku

Valinger jest stosowany u mężczyzn z zaburzeniami erekcji, co jest często określane jako impotencja. Pojęcie to dotyczy niemożności uzyskania lub utrzymania wzwodu penisa, jaki byłby wystarczający do odbycia stosunku płciowego. Okazuje się, że tabletki są dostępne bez recepty. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do stosowania lekarstwa, warto skonsultować zażywanie z lekarzem. Specjalista wskaże, jak pozbyć się problemu i ewentualnie nakieruje nas na dalszą ścieżkę leczenia. Satysfakcjonujące życie seksualne jest bowiem ważną częścią życia każdego człowieka. 

Comments are closed.